ProX

ProXS hrdostí vám představujeme intraorální rentgenový přístroj Planmeca ProX™, nejnovější přírůstek naší výjimečné řady snímkovacích přístrojů. Tento sofistikovaný model umožňuje snadné a přesné polohování, jednoduchým procesem snímkování dosáhnete vysoce kvalitních snímků ve vysokém rozlišení. Přístroj Planmeca ProX byl navržen tak, aby bylo intraorální snímkování jednodušší a spolehlivější než kdykoli předtím.

Špičkový intraorální rentgenový přístroj

Optimální snímky pro všechny diagnostické potřeby: nastavitelné hodnoty kV a mA. Rychlé a jednoduché použití: předprogramované nastavení, praktický design. Připraven na digitalizaci. Integrován se systémem Planmeca ProSensor®. Hladce spolupracuje se softwarem Planmeca Romexis®. Variabilní možnosti instalace.

Vysoce adaptabilní snímkování

Přístroj Planmeca ProX™ lze použít s krátkým i dlouhým tubusem. Pro zvýšení radiační hygieny je možné na dlouhý tubus připojit pravoúhlý kolimátor. Stabilní rameno přístroje zaručuje přesné polohování lehké rentgenové hlavice. Díky variabilním způsobům instalace je tento přístroj použitelný na různých typech pracovišť s odlišnými nároky.

Pro případné dotazy k vlastnostem rentgenu nebo ceny Vás prosíme o vyplnění a odeslání formuláře.

Položky označené * jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Prodej a servis. Od návrhu až po realizaci.
S Vámi již od roku 1996.
493 620 160 festa@alesfesta.cz
Sortiment Menu

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

2013 © eStudio | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz