ProScanner

ProScannerNaše komplexní řada přístrojů pro intraorální snímkování je nyní doplněna o kompaktní a inteligentní skener paměťových fólií. Planmeca ProScanner™ nabízí rychlý proces skenování a dokonalý design, který usnadňuje vaši každodenní činnost. Je to výkonný přístroj, který lze použít při práci u jednoho křesla a také pro více ordinací.

Kompaktní a rychlý

Malý a kompaktní Planmeca ProScanner™ s efektním a elegantním designem se hodí do každé ordinace. Během několika vteřin získáte snímky ve špičkové kvalitě.

Jednoduché a inteligentní použití

Skenování usnadňuje magnetický vstupní zásobník ‘push and go’, který před skenováním jednoduše zasunete. Paměťové fólie jsou uchyceny ve vstupním zásobníku díky magnetům. Zabudovaná funkce mazání připraví paměťové fólie k dalšímu použití. Po každém skenování je na dotykovém LCD displeji skeneru zobrazen náhled snímku pro rychlé ověření.

Inteligentní paměťové fólie všech velikostí

Planmeca ProScanner podporuje všechny velikosti paměťových fólií – 0, 1, 2, 3, a 4c. Extrémně tenké fólie jsou pohodlné pro pacienta a jsou vybavené čipem RFID, ve kterém je uloženo elektronické výrobní číslo. Počet expozic, kvalita snímků a přehled snímků dle výrobního čísla každé fólie je možné sledovat v software Planmeca Romexis®.

ProScanner příslušenstvíProScanner paměťové fólie

Pro případné dotazy k vlastnostem skeneru nebo ceny Vás prosíme o vyplnění a odeslání formuláře.

Položky označené * jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Prodej a servis. Od návrhu až po realizaci.
S Vámi již od roku 1996.
493 620 160 festa@alesfesta.cz
Sortiment Menu

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

2013 © eStudio | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz