ProSensor

ProSensorNáš intraorální senzor Planmeca ProSensor® představuje mimořádné spojení designu zaměřeného na pacienta s praktičností a odolností. Při jakémkoli typu ošetření vám zaručujeme plynulost práce, vynikající kvalitu snímku a bezpečnost pacienta.

Chytré detaily

Všechny tři velikosti senzorů (0,1,2) jsou pro usnadnění práce označeny srozumitelným symbolem na magnetickém konektoru. Oblé hrany senzoru velikosti 2 výrazně zvyšují komfort pacienta. Kabel senzoru je zpevněn kevlarovým vláknem a obsahuje pouze dva vodiče – jeho mimořádná odolnost byla prověřena rozsáhlým testováním. Senzor je v pouzdře hermeticky uzavřen a může být zcela ponořen do desinfekčního roztoku pro efektivní ochranu proti infekci.

Vysoce kvalitní snímky – bez kompromisů

LED indikátor a různé barvy světla na řídícím boxu znázorňují stav systému a provádějí vás celým procesem, aby byl výsledný snímek bezchybný. Planmeca ProSensor je dostupný s rozhraním USB nebo Ethernet. Držák senzoru TrollByte Plus slouží pro snímkování celé čelisti a zajišťuje vysoce kvalitní snímky i v obtížně dostupných oblastech, aniž by se pacient cítil nepohodlně.

Robustní senzor

Inteligentní pouzdro senzoru s oblými hranami a velkou aktivní plochou přispívá k pohodlí pacienta a zvyšuje efektivitu snímkování.

Pro případné dotazy k vlastnostem rentgenu nebo ceny Vás prosíme o vyplnění a odeslání formuláře.

Položky označené * jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Prodej a servis. Od návrhu až po realizaci.
S Vámi již od roku 1996.
493 620 160 festa@alesfesta.cz
Sortiment Menu

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

2013 © eStudio | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz