ProMax

ProMaxPlanmeca ProMax® je komplexní maxilofaciální snímkovací systém. Jeho konstrukce a princip činnosti vycházejí z nejnovějších vědeckých výzkumů a technologických inovací a splňují nejnáročnější požadavky moderní radiologie.

Moderní technologie

Autofokus automaticky nalezne fokální vrstvu pro dokonalé panoramatické snímky. Dynamické řízení expozice (DEC) měří radiační propustnost pacienta a poté automaticky nastavuje expoziční parametry. Patentovaná technologie SCARA (Selectively Compliant Articulated Robot Arm) zaručuje anatomicky přesnou geometrii snímkování pro čisté a bezchybné snímky. Jednoduchá aktualizace – kdykoli lze přidat cefalostat nebo možnost 3D snímkování.

Snadné používání

Úplný výhled na pacienta při jeho polohování pomocí tří laserových polohovacích světel. Pohodlný boční přístup. Jednoduché uživatelské rozhraní. Všestranný zobrazovací software Planmeca Romexis®. Podpora TWAIN a plná kompatibilita s DICOM.

Snadné a pohodlné

Náš špičkový přístroj Planmeca ProMax® je znám po celém světě pro své neuvěřitelně snadné ovládání a pro výjimečné pohodlí pacientů. Pořizování snímků, je-li pacient uvolněný, je výrazně snazší a jejich kvalita je pak nejlepší možná.

Otevřené polohování pacienta

Snadné polohování pacientů díky otevřené architektuře. Správné umístění pomocí funkce Autofokus nebo manuálně. Jemné doladění pozice pomocí laserových paprsků a joysticku. Při snímkování na svého pacienta vidíte. Pacienti se necítí klaustrofobicky. Snadný přístup pro pacienty na invalidním vozíku.

ProMax cephalometrické rameno

Pro případné dotazy k vlastnostem rentgenu nebo ceny Vás prosíme o vyplnění a odeslání formuláře.

Položky označené * jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Prodej a servis. Od návrhu až po realizaci.
S Vámi již od roku 1996.
493 620 160 festa@alesfesta.cz
Sortiment Menu

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

2013 © eStudio | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz