Compact i Classic

Compact i ClassicPlanmeca Compact™ i Classic je ideální volbou, splňující nároky všeobecné stomatologie. Tato souprava má všechny nezbytné funkce a zároveň je cenově dostupná.

Základní funkce soupravy a nástrojů

Planmeca Compact™ i Classic má tradiční klávesnici, kterou se ovládají všechny základní funkce soupravy a nástrojů včetně ovládání ochrany proti infekci. I odsávací rameno asistenta lze osadit klávesnicí a zvýšit tak ergonomii práce se soupravou.

Předdefinovaný výběr nástrojů

Souprava Planmeca Compact™ i Classic může být vybavena buď nástroji s horním vedením nebo nástroji se spodním vedením. Je nabízena již s předdefinovanou sadou nástrojů včetně integrovaných mikromotorů. Všechna nastavení nástrojů lze provést pohodlně pomocí ovládacího panelu soupravy. Nástrojové vybavení lze rozšířit o odstraňovač zubního kamene, LED polymerační lampu a intraorální kameru.

Funkční design

Boční zdvihový mechanismus křesla a malá základna plivátkového bloku zvětšují prostor pro nohy lékaře i asistenta. Úzká opěrka zad usnadňuje přístup do dutiny ústní.

Optimální ergonomie

Funkční design a pečlivě vybrané komponenty soupravy Planmeca Compact™ i Classic zajišťují hladký průběh ošetření a příjemnou pracovní polohu pro ošetřujícího lékaře.

Compact i classic panelCompact i classic spodní

 

Soubory ke stažení :

Prospekt

Návod k použití

Pro případné dotazy k vlastnostem soupravy nebo ceny Vás prosíme o vyplnění a odeslání formuláře.

Položky označené * jsou povinné.

Prodej a servis. Od návrhu až po realizaci.
S Vámi již od roku 1996.
493 620 160 festa@alesfesta.cz
Sortiment Menu

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

2013 © eStudio | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz