Sovereign

Sovereign

Planmeca Sovereign® v sobě spojuje sofistikovanou konstrukci a nejnovější technologie, to vše v designu, který získal významná mezinárodní ocenění. Souprava byla vytvořena s ohledem na budoucnost, lze ji proto snadno dovybavit nejnovějšími funkcemi a inovacemi ve stomatologii. Motorizované pohyby soupravy otevírají nové možnosti v organizaci práce vaší kliniky s ohledem na různé klinické potřeby. Každodenní práce ve stomatologické praxi je snadná, příjemná a efektivní, bez jakýchkoliv kompromisů.

Mnoho možností na jednom pracovišti

Planmeca Sovereign® je jediná zubní souprava na trhu s motorickým otáčením křesla i základny soupravy. Tato unikátní kombinace přináší nové možnosti v oblasti ošetření a ergonomie práce. Díky motorickému otáčení lze celou soupravu snadno přemístit s ohledem na nároky různých speciálních ošetření, jako jsou například CAD/CAM, implantologie, laserové ošetření, protetika, dokonce i anestezie, a to vše v rámci jednoho pracoviště. Všechny potřebné speciální nástroje je možno rozmístit podle potřeby pro dosažení plynulého a efektivního chodu pracoviště.

Unikátní vzpřímená pozice

Vzpřímená pozice křesla je ideální pro ošetření pacienta v sedě, například při protetickém a ortodontickém ošetření, případně při extrakci zubu. Pokud pacient sedí, jeho linie čelistí usnadňuje přístup do ošetřované oblasti. Lékař může zůstat v ergonomicky vhodné pozici a má k dispozici velký prostor v okolí křesla.

Sovereign Sovereign nastroje Sovereign spodni

 

Soubory ke stažení :

Prospekt

Návod k použití

Pro případné dotazy k vlastnostem soupravy nebo ceny Vás prosíme o vyplnění a odeslání formuláře.

Položky označené * jsou povinné.

Prodej a servis. Od návrhu až po realizaci.
S Vámi již od roku 1996.
493 620 160 festa@alesfesta.cz
Sortiment Menu

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

2013 © eStudio | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz