Compact i Touch

Compact i TouchS hrdostí vám představujeme soupravu Planmeca Compact™ i Touch. I přes velmi kompaktní rozměry má mnoho funkcí, což oceňuje více než 40 000 spokojených uživatelů po celém světě. Je ideální pro nejrůznější potřeby moderní stomatologie.

Krok do nové oblasti použitelnosti

Nová generace Planmeca Compact i Touch má plně integrovaný dotykový panel pro excelentní použití a průběh práce. Používání zubní soupravy je provedeno jednoduše zobrazováním jasných symbolů a textu na velikém displeji. Jak lékař, tak i asistent mají dobrý přístup k panelu a prospěch z jeho výbornéhu úhlu výhledu.

Jednoduché nastavení nástrojů

Krok do nové oblasti použitelnosti Klíčovou výhodou dotykového panelu soupravy Planmeca Compact je přímočařejší použití funkcí nástrojů. Dynamické uživatelské rozhraní zobrazuje všechny funkce spojené s aktivním nástrojem. Všechna potřebná nastavení lze jednoduše naprogramovat na jedné obrazovce. Planmeca Compact i Touch poskytuje optimální podporu pro uživatelské předvolby a přizpůsobuje se různým klinickým potřebám.

Minimum pohybů, maximální výkon

Ergonomie je základem dizajnu výrobků Planmeca. Dizajnové řešení Planmeca Compact i podporuje ergonomické pracovní postupy ošetření. Denní práce ve stomatologické praxi je přímočará, příjemná a účinná bez kompromisů.

Planmeca SingLED s nejnovější LED technologií

Dokonalá LED technologie poskytuje osvětlení, které není pouze ultra jasné a studené, ale také přátelské k životnímu prostředí. Nízká spotřeba energie není na úkor intenzity osvětlení. Nový dizajn Planmeca SingLED poskytuje optimální osvětlení oblasti ošetření pomocí třech otočných os v hlavici světla. Flexibilní rozsah pohybů umožňuje jednoduché nastavení světelného zdroje jak pro horní, tak i pro dolní čelist. Díky nastavení intenzity bez použití rukou a možnosti sterilizovat držák světla v autoklávu, je ochrana proti infekci bezchybná.

Compact i touch panel Compact i touch spodni Compact i touch cart

 

Soubory ke stažení :

Prospekt

Návod k použití

Pro případné dotazy k vlastnostem soupravy nebo ceny Vás prosíme o vyplnění a odeslání formuláře.

Položky označené * jsou povinné.

Prodej a servis. Od návrhu až po realizaci.
S Vámi již od roku 1996.
493 620 160 festa@alesfesta.cz
Sortiment Menu

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

2013 © eStudio | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz