Primus 1058 Life

Primus 1058 LifeModel KaVo Primus 1058 Life je jeden z mnoha úspěšných modelů německého výrobce kvalitních výrobků KaVo. Proč je tato zubní souprava tak oblíbená? Její enormní spolehlivost a pevnost. Všechny součásti a funkce jsou ideálně navzájem vyladěné, se záměrným vynecháním zbytečností. Tím je váš model Kavo Primus 1058 Life zvlášť hospodárný – nyní, ale i dlouhodobě. To už dokáží ocenit tisíce zubních lékařů po celém světě. Kdo se rozhodne pro přístroj KaVo Primus 1058, má jasné priority. Stomatologická souprava musí fungovat plynule, s jistotou používání a dbát o přesvědčivé výsledky léčby. Promyšlený lékařský prvek, prvek pro pomocný personál se snadným ovládáním, automatické hygienické funkce, ergonomie pro lékaře, pomocný personál i pacienty a množství dalších vlastností přístroje KaVo Primus 1058 Life toto zabezpečují.

 

 

Nová strana lékaře. Promyšleně zjednodušená.Primus 1058 Life

Sestavte si svou stranu lékaře přesně podle svých požadavků. Přitom si můžete volně konfigurovat pět pozic nástrojů. Úpravy lze provádět i dodatečně. Díky tomu zůstanete flexibilní i v budoucnosti.

Bez oklik přímo k cíli: Vychutnejte si časově úspornou práci díky většímu počtu tlačítek přímé volby přiřazených automatickým funkcím. Uchovejte si snadno přehled díky novému přehlednému ovládání a integrovanému displeji

Denně ergonomicky a efektivně: Nezáleží na tom, zda ošetřujete vsedě nebo ve stoje: strana lékaře vaší stomatologické soupravy KaVo Primus 1058 Life vás podporuje promyšleně a ergonomicky. Není třeba natahovat se ani otáčet. Optimalizované trasy uchopení nástrojů zaručují vždy efektivní průběh práce.Primus 1058 LifeStrana sestry

Otočná strana sestry s možností nastavení výšky ve třech stupních, které umožňuje ergonomické ošetřování. Držák pro 4 instrumenty (Malá savka, Velká savka, Polymerační LED lampa Satelec MiniLED, 3-funkční nebo multifunkční stříkačka)

 

 

 

 

RELAXtime polstrování.

 RELAXtime polstrování

 

Barvy polstrování :

https://www.kavo.com/en-uk/dental-practice-equipment/primus-1058-life-dental-chairs#colors

Video :

Péče o křeslo : https://www.youtube.com/watch?v=IpdUfP3RF2E 

 

 

Pro případné dotazy k vlastnostem soupravy nebo ceny Vás prosíme o vyplnění a odeslání formuláře.

Položky označené * jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Prodej a servis. Od návrhu až po realizaci.
S Vámi již od roku 1996.
+420 493 620 160 festa@alesfesta.cz
Sortiment Menu

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

2013 © eStudio | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz