Diplomat Consul DC170 (Orthodontics) / DC180

DC 170Zubní soupravy jsou určeny stomatologům, kterým vyhovuje jednoduché ovládání a spolehlivost. Elektronika je přizpůsobena k připojení široké škály doplňkových nástrojů od různých světových výrobců. Symetrický design dovoluje zhotovení soupravy pro praváka i leváka. Soupravy lze vybavit mechanickou regulací vody nezávisle pro každý nástroj zvlášť.

– funkčnost a jednoduchost

Diplomat Consul DC170 (s horním vedením hadic) a DC180 (s dolním vedením hadic) jsou nesené stomatologické soupravy s možností osazení až pěti nástrojů na stolku lékaře a maximálně šesti nástrojů na straně asistenta. Jednoduchá a spolehlivá konstrukce s moderní a kompaktní elektronikou umožňuje vykonávat všechny standardní stomatologické výkony. Nízká váha soupravy, jednoduchý servis a široký sortiment příslušenství doplňují řadu pozitivních vlastností produktů DIPLOMAT.

Stolek lékaře DC170

Stolek lékaře s vrchním vedením hadic může být osazen až pěti světelnými nástroji od renomovaných výrobců podle požadavku zákazníka. Designově propracovaný stolek lékaře s jednoduchou membránovou klávesnicí je možné na speciální objednávku doplnit negatoskopem. V rámci výbavy stolku lékaře si lze vybrat ze dvou velikostí nerezových tray stolků.

Stolek lékaře DC180

Na pětinástrojovém stolku lékaře je i ovládací klávesnice nové koncepce spolu s odkládacím táckem a sterilizovatelným návlekem rukojeti. Membránová klávesnice je odolná, funkčně spolehlivá a umožňuje jednoduché intuitivní ovládání.

Diplomat Consul DC170 Orthodontics

Nesená stomatologická souprava Diplomat Consul DC170 Orthodontics je určená speciálně pro ortodontické nebo stomatochirurgické práce. Při tomto typu zubní soupravy je třeba upřít pozornost na ergonomické umístění ovládacího panelu, jakož i na velkou odkládací plochu nutnou pro odkládání nástrojů.

DC 180 DC 180 nástroje DC 170 nástoje DC 170 orto Xenos nožní ovladače

Pro případné dotazy k vlastnostem soupravy nebo ceny Vás prosíme o vyplnění a odeslání formuláře.

Položky označené * jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Prodej a servis. Od návrhu až po realizaci.
S Vámi již od roku 1996.
+420 493 620 160 festa@alesfesta.cz
Sortiment Menu

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

2013 © eStudio | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz