OZON-20

OZON-20 

 

Nový ozonový generátor OZON-20 s vysokým výkonem byl speciálně vyvinut pro podpůrnou dezinfekci do Vaší ordinace, laboratoře nebo čekárny.

OZON-20

PRINCIP ÚČINKU

Účinná látka ozonového generátoru je, jak již název napovídá, ozon. Ten se běžně vyskytuje ve stratosféře, v horských oblastech nebo ho ve vzduchu můžeme cítit po letní bouřce. Ozon vzniká působením vysokonapěťových výbojů nebo ultrafialovým zářením na molekuly kyslíku. Touto reakcí tedy vznikne molekula O3. Díky atomovému uspořádání molekuly je ozon vysoce reaktivní látka, se silnými oxidačními účinky. Jeden atom kyslíku reaguje s okolním prostředím - odtud dezinfekční účinek. Ze zbylých dvou atomů se stává opět kyslík O2. Dezinfekce je tak velmi ekologická a šetrná. Ozon je velmi nestabilní, proto se musí vyrábět přímo v místě potřeby.

OZON-20 je určen pro pokročilou a pohodlnou sanaci kontaminantů. Výkonné zařízení s oxidačními účinky je schováno ve skříňce s jednoduchým designem, kompaktních rozměrech a nízké hmotnosti. Generátor využívá technologii výroby ozónu řízeným korónovým výbojem, vyvinutého speciálně pro snížení pachů, bakterií a virů včetně COVID-19 v neobsazených prostorách, ideální pro ošetření čekáren, ordinací, domácností, kanceláří, automobilů a dalších prostor.

VLIV NA ČLOVEKA

Účinky ozonu na lidský organismus závisí na koncentraci ozonu v ovzduší. V nízkých koncentracích, méně než 0,05 ppm*, má specifickou vůni, tak jak ji vnímáme třeba po bouřce. Dlouhodobé vystavení vysokým koncentracím, nad 100 ppm, způsobuje bolesti hlavy a nevolnost. První pomoc spočívá v přesunu zasažené osoby pryč z oblasti s vysokou koncentrací. OZON-20 je schopen vyrobit až 20 000 mg ozonu za hodinu, což odpovídá koncentraci 0,05 ppm v prostoru o objemu 200 m3.

OZON-20 je schopen vyrobit až 20 000 mg ozonu za hodinu.

 

Doporučené časy použití :

Doporučené časy ošetření

*hodnoty jsou vypočteny pro výšku stropu místnosti 3,5 m.
Upozornění: V době provozu zařízení se v místnosti nesmí nacházet žádné osoby ani zvířata. Po aplikaci je potřeba místnost vyvětrat.

 

TECHNICKÉ PARAMETRY
Výkon : 20 000 mg/h
Zdroj : 230 V, 50 Hz
Hmotnost : 5 kg
Časovač : zapnutí/vypnutí od 0 do 120 min
Záruka : 24 měsíců
Vyrobeno : Česko

 

 

 

 

Položky označené * jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Prodej a servis. Od návrhu až po realizaci.
S Vámi již od roku 1996.
+420 493 620 160 festa@alesfesta.cz
Sortiment Menu

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

2013 © eStudio | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz