Cacan

TRITON

TritonTriton Triton

Je konstruován pro vysoký výkon, eliminaci tvorby stínů a odlesků. Do své ordinace tak získáte moderní systém osvětlení s nízkou spotřebou, dlouhou životností a jednoduchou údržbou. Svítidla jsou díky své kompaktnosti velmi hygienická a snadno se čistí.

High power LED jsou světelné zdroje, které disponují životností 50 000 hodin beze změny výkonnosti. Mají výborný index barevného podání Ra 94 a spektrální skladbou se shodují se skutečným denním světlem.

je vybaven CDP difuzorem zajišťujícím velmi dobrý rozptyl světla. Povrch difuzoru tvoří soustava drobných kuželů o velikosti cca 1 mm. Z každého takového kuželu vychází světlo usměrněné pod úhlem 45% a to rovnoměrně v kruhu na všechny strany. Tisíce těchto drobných kuželů vytváří dokonale difúzní světlo, které netvoří ostré stíny ani odlesky.

Jednou z variant je model s teplým světlem (3000K) na prostředním pásu. Dá se s ním svítit studeným (v létě) i teplejším světlem (v zimě).

 

HALO LED

 HALO HALO  HALO

Víme, že komplexní osvětlení má pro naše zákazníky velký význam. To je důvod, proč byly na nově vyvíjené svítidlo Halo kladeny vysoké požadavky. Světlo, které Halo vytváří, neoslňuje, redukuje tvorbu stínů, vyznačuje se správnou barevnou korelací a poskytuje až 3 000 luxů. Pomocí jednotky dálkového ovládání můžete snadno vytvořit optimální světelné podmínky pro různé pracovní aktivity, jako například pro operační režim, prohlížení rentgenových snímků nebo pro práci s kompozitními materiály.

 

 

 

Položky označené * jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Prodej a servis. Od návrhu až po realizaci.
S Vámi již od roku 1996.
+420 493 620 160 festa@alesfesta.cz
Sortiment Menu

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

2013 © eStudio | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz