Stern Weber 17

Stern Weber 17 parní sterelizátorNavrženo pro optimalizaci všech aspektů chirurgické sterilizace. Stern Weber autoklávy jsou postaveny na poslední technologii, a to díky vynikající spolehlivosti, vždy poskytují výjimečné výsledky. K dispozici je ve velikosti 17 litrů. Tento model sterilizátoru je snadno ovladatelný a je vybaveny LCD displejem zobrazující údaje a nabídky cyklů. Vysoké odolnosti je dosaženo použitím pouze z materiálů nejvyšší kvality. Toto zařízení je navrženy tak, aby splňoval potřeby sterilizace pro všechny zubní ordinace tím, že poskytuje vynikající optimalizaci pracovních postupů s kombinací funkčnosti a ergonomie.

Sterilizační programy

Stern Weber 17 nabízí celkem 6 programů z toho jich je 5 přednastavených (B 134°C Universal, B 121°C Universal, S 134°C Cavi, S 134°C Solidi a B 134°C Prion) a jeden si může uživatel nastavit sám (typ B/S, teplotu 134°C / 121°C, doba procesu od 4 " (134°C) do 20" (121°C) a nastavitelné sušení). Sterilizátor ještě nabízí 3 testovací programy (VACUUM TEST, HELIX/B&D TEST a VACUUM + HELIX/B&D TEST v sekvenci).

Sterilizační komora

Vyrobeno z elektrolyticky leštěné nerezové oceli, komora zajišťuje jak vynikající trvanlivost a konzistentní kvalitu sterilizace na nejvyšší úrovni.

Záznam dat

Data pro každý cyklus jsou uložena na speciální paměti uvnitř sterilizátoru. Ta můžou být následně přenesena do PC přes USB zařízení. Každý operátor má individuální PIN pro zlepšení dohledání každého provedeného cyklu.

Výbava

Sterilizátor je vybavený třemi tácky, držákem tácků, podpěry tácků, bakteriologickým filtrem a prachovým filtrem. Komunikační rozhraní je pomocí sériového portu (RS232) a usb portu.

Volitelné příslušenství

Díky připojení na vhodnou tiskárnu lze vytisknout data ze sterilizačního cyklu na papír popřípadě na etikety s čárovým kódem.

Stern Weber 17 komoraStern Weber 17 prachový filtrStern Weber 17 panel ovládáníStern Weber 17 usb konektor

Technické parametry
Napájecí napětí 220/240 V
Frekvence 50/60 Hz
Jmenovitý příkon 2300 W (10 A)
Vnější rozměry Délka x Výška x Šířka 480 x 500 x 600 mm
Rozměry komory Průměr x Hloubka 250 x 350 mm
Celková hmotnost 49 kg
Velikost nádržky 4.5 l
Nabídka cyklů 6-10

 

Soubory ke stažení :

Návod k použití

 

 

Pro případné dotazy k vlastnostem sterilizátoru nebo ceny Vás prosíme o vyplnění a odeslání formuláře.

Položky označené * jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Prodej a servis. Od návrhu až po realizaci.
S Vámi již od roku 1996.
493 620 160 festa@alesfesta.cz
Sortiment Menu

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

2013 © eStudio | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz