Stern Weber 17 Plus

Stern Weber 17 Plus parní sterelizátorNový sterilizátor byl navržen tak, aby odlehčil denní zátěž personálu zubních ordinací a zároveň minimalizuje dopad manuálních úkolů na obecné chirurgické pracovní postupy. Prostřednictvím nového dotykového displeje, uživatelé mají okamžitou kontrolu nad funkcemi. Navíc, systém nabízí komplexní řadu varovných hlášení upozorňující na nutnost pravidelné údržby,čímž je zajištěn konstantní výkon na vysoké úrovni. Proslulá spolehlivost produktů Stern Weber je v tomto případě dosažena kombinací automatizmů, volitelných zařízení a systémů, které zajišťují sledovatelnost a spolehlivých bezpečnostních mechanismů.

Sterilizační programy

Stern Weber 17 Plus nabízí celkem 6 programů z toho jich je 5 přednastavených (B 134°C Universal, B 121°C Universal, S 134°C Cavi, S 134°C Solidi a B 134°C Prion) a jeden si může uživatel nastavit sám (typ B/S, teplotu 134°C / 121°C, doba procesu od 4 " (134°C) do 20" (121°C) a nastavitelné sušení). Sterilizátor ještě nabízí 3 testovací programy (VACUUM TEST, HELIX/B&D TEST a VACUUM + HELIX/B&D TEST v sekvenci).

Sterilizační komora

Vyrobeno z elektrolyticky leštěné nerezové oceli, komora zajišťuje jak vynikající trvanlivost a konzistentní kvalitu sterilizace na nejvyšší úrovni. Pracovní zóna v přední části komory je osvětlena LED světlem.

Výbava

Sterilizátor je vybavený pěti tácky, držákem tácků, podpěry tácků, led osvětlením komory, bakteriologickým filtrem a prachovým filtrem. Komunikační rozhraní je pomocí ethernetu (RJ45), sériového portu (RS232) a usb portu.

Volitelné příslušenství

Externí tiskárna je připojitelná k celé řadě sterilizátorů, umožňuje uživatelům tisknout údaje cyklů na termální papír nebo štítky. Větší externí tiskárna produkuje samolepící etikety s čárovými kódy. Volitelný Wi-Fi modul poskytuje v reálném čase přenos zobrazení cyklů a údajů o průběhu procesu na PC, tabletu nebo chytrého telefonu. Je také možné stáhnout reporty.

Stern Weber 17 Plus komoraStern Weber 17 Plus prachový filtrStern Weber 17 Plus panel ovládáníStern Weber 17 Plus wifi

Technické parametry
Napájecí napětí 220/240 V
Frekvence 50/60 Hz
Jmenovitý příkon 2300 W (10 A)
Vnější rozměry Délka x Výška x Šířka 480 x 500 x 600 mm
Rozměry komory Průměr x Hloubka 250 x 350 mm
Celková hmotnost 51 kg
Velikost nádržky 4.5 l
Nabídka cyklů 6-10

 

Soubory ke stažení :

Návod k použití

 

 

Pro případné dotazy k vlastnostem sterilizátoru nebo ceny Vás prosíme o vyplnění a odeslání formuláře.

Položky označené * jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Prodej a servis. Od návrhu až po realizaci.
S Vámi již od roku 1996.
493 620 160 festa@alesfesta.cz
Sortiment Menu

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

2013 © eStudio | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz