Diplomat Consul DC170 (Orthodontics) / DC180

DC 170Zubní soupravy jsou určeny stomatologům, kterým vyhovuje jednoduché ovládání a spolehlivost. Elektronika je přizpůsobena k připojení široké škály doplňkových nástrojů od různých světových výrobců. Symetrický design dovoluje zhotovení soupravy pro praváka i leváka. Soupravy lze vybavit mechanickou regulací vody nezávisle pro každý nástroj zvlášť.

– funkčnost a jednoduchost

Diplomat Consul DC170 (s horním vedením hadic) a DC180 (s dolním vedením hadic) jsou nesené stomatologické soupravy s možností osazení až pěti nástrojů na stolku lékaře a maximálně šesti nástrojů na straně asistenta. Jednoduchá a spolehlivá konstrukce s moderní a kompaktní elektronikou umožňuje vykonávat všechny standardní stomatologické výkony. Nízká váha soupravy, jednoduchý servis a široký sortiment příslušenství doplňují řadu pozitivních vlastností produktů DIPLOMAT.

Stolek lékaře DC170

Stolek lékaře s vrchním vedením hadic může být osazen až pěti světelnými nástroji od renomovaných výrobců podle požadavku zákazníka. Designově propracovaný stolek lékaře s jednoduchou membránovou klávesnicí je možné na speciální objednávku doplnit negatoskopem. V rámci výbavy stolku lékaře si lze vybrat ze dvou velikostí nerezových tray stolků.

Stolek lékaře DC180

Na pětinástrojovém stolku lékaře je i ovládací klávesnice nové koncepce spolu s odkládacím táckem a sterilizovatelným návlekem rukojeti. Membránová klávesnice je odolná, funkčně spolehlivá a umožňuje jednoduché intuitivní ovládání.

Diplomat Consul DC170 Orthodontics

¨Nesená stomatologická souprava Diplomat Consul DC170 Orthodontics je určená speciálně pro ortodontické nebo stomatochirurgické práce. Při tomto typu zubní soupravy je třeba upřít pozornost na ergonomické umístění ovládacího panelu, jakož i na velkou odkládací plochu nutnou pro odkládání nástrojů.

DC 180 DC 180 nástroje DC 170 nástoje DC 170 orto Xenos nožní ovladače

Pro případné dotazy k vlastnostem soupravy nebo ceny Vás prosíme o vyplnění a odeslání formuláře.

Položky označené * jsou povinné.

Prodej a servis. Od návrhu až po realizaci.
S Vámi již od roku 1996.
493 620 160 festa@alesfesta.cz
Sortiment Menu

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

2013 © eStudio | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz