Diplomat Consul DC350 a Diplomat Lux DL320

DC 350Zubní soupravy DC350 / DL320 nabízí vysoký standard práce stomatologů. Kromě propracované ergonomie a moderního designu využívají hi-end technologie, které posouvají pohodlí a kvalitu práce lékaře na vyšší úroveň. Mezi nejatraktivnější z nich patří: dotykový LCD displej s intuitivním ovládáním nabízených funkcí na straně lékaře i asistenta, elektropneumaticky brzděná ramena, elektricky otočná plivátková mísa, ovládání až šesti nástrojů na stolku lékaře a pěti nástrojů na straně asistenta. Nároční profesionálové ocení propracovaný software a kvalitní elektroniku s možností ovládání dvou bezuhlíkových sterilizovatelných motorů, či systém hygieny (dekontaminace, dezinfekce).

- přizpůsobená individuálním požadavkům

Stomatologické soupravy Diplomat Consul DC350 a Diplomat Lux DL320 se vyznačují maximální variabilitou nástrojů podle požadavku lékařů. Tyto typy stomatologických souprav mohou být vybaveny na stolku lékaře šesti nástroji a na straně asistenta, kromě odsávacího systému (velká a malá odsávačka), až čtyřmi nástroji. Na straně lékaře je k dispozici odkládací stolek v nerezové nebo plastové verzi s dvěma nerezovými tácky. Na plivátkovém bloku je umístěna otočná a odnímatelná mísa, kterou lze ovládat manuálně nebo elektricky. Do plivátkového bloku je možné zabudovat odsávací systém Cattani, separátory amalgámu Metasys nebo Dürr a automatickou dekontaminaci celého odsávacího systému včetně hadic, či automatickou dezinfekci vodních cest.

Stolek lékaře DC350

Šestinástrojový stolek lékaře s vrchním vedením hadic poskytuje možnost osazení až pěti rotačních světelných nástrojů. Stomatologická souprava DC350 umožňuje připojení dvou bezuhlíkových sterilizovatelných mikromotorů od švýcarské firmy Bien-Air. Na komfortní ovládání všech funkcí stomatologické soupravy a křesla slouží dotykový displej.

Stolek lékaře DL320

Stolek lékaře s pantografickým ramenem, elektropneumatickou brzdou a velkou odkládací plochou zabezpečuje maximální komfort při obsluze. LCD dotykový displej slouží k nastavení všech funkcí a parametrů nástrojů s možností uložení do paměti. Ze stolku lékaře je zároveň možné ovládat i stomatologické křeslo, svítidlo a jiná příslušenství.

Provedení CART

Zubní souprava Diplomat DL320 je v nabídce podle požadavku zákazníka i v mobilním provedení CART s výškově nastavitelným stolkem.

Ovládací panel asistenta

Ovládání jednotlivých funkcí ze strany asistenta je řešeno dotykovým displejem nebo membránovou klávesnicí.

DL 320  DL 320 nástroje  DC 350 nástroje  DL 320 cart  Xenos  nožní ovladače

Pro případné dotazy k vlastnostem soupravy nebo ceny Vás prosíme o vyplnění a odeslání formuláře.

Položky označené * jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Prodej a servis. Od návrhu až po realizaci.
S Vámi již od roku 1996.
+420 493 620 160 festa@alesfesta.cz
Sortiment Menu

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

2013 © eStudio | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz