DC310-DL210

DL 210Jedinečné konstrukční řešení umožňuje umístění energobloku do stomatologického křesla Diplomat DE20, DM20. Provedení s křeslem DM20 umožňuje přepínání nastavení poloh pro dva lékaře prostřednictvím pěti programů. V nabídce jsou dvě varianty řešení strany asistenta - s trojdržákem na otočném rameně, anebo pantografické rameno s mechanickou nebo pneumatickou brzdou.

– ideální spojení výhodné ceny a technických možností.

Stomatologické soupravy Diplomat Consul DC310 (s horním vedením hadic) a Diplomat Lux DL210 (s dolním vedením hadic) mohou být zhotoveny jako nesené křeslem nebo polostacionární. Rameno stolku lékaře je vybaveno mechanickou nebo pneumatickou brzdou, což umožňuje lékaři komfortní ovládání a nastavení do optimální pracovní polohy. Otočná plivátková mísa může být ovládána elektronicky ze stolku lékaře nebo z panelu asistenta. Otočný panel asistenta je výškově nastavitelný pomocí pantografického ramena. Ovládání funkcí ze strany asistenta je možné pomocí membránové klávesnice.

Provedení souprav

Nabízíme dva typy provedení souprav Diplomat Consul DC310 a Diplomat Lux DL210: nesená křeslem nebo polostacionární. Při polostacionární verzi je plivátkový blok nesený křeslem a zahrnuje výhodu separátního pohybu křesla s plivátkovým blokem od stolku lékaře.

Stolek lékaře DC310

Stolek lékaře je v provedení s membránovou nebo skleněnou klávesnicí, pomocí kterých je možné ovládat všechny funkce zubní soupravy a křesla. Součástí stolku lékaře je otočný odkládací stolek v nerezovém provedení, anebo plastový s dvěma nerezovými tácky.

Stolek lékaře DL210

Stolek lékaře je pětinástrojový s možností připojení čtyř rotačních nástrojů. Na speciální objednávku může být vybavený elektronickou regulací množství chladicí vody pro každý nástroj zvlášť. Pantografické rameno stolku lékaře lze zhotovit v standardní nebo zkrácené délce.

DC 310 DC 310 nástroje DL 210 nástroje DL 210 cartXenos nožní ovladače

Pro případné dotazy k vlastnostem soupravy nebo ceny Vás prosíme o vyplnění a odeslání formuláře.

Položky označené * jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Prodej a servis. Od návrhu až po realizaci.
S Vámi již od roku 1996.
+420 493 620 160 festa@alesfesta.cz
Sortiment Menu

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

2013 © eStudio | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz