Diplomat Adept DA370 / DA380

DA 370

Diplomat Adept DA370 / DA380 jsou stacionární šestinástrojové soupravy s možností osazení až pěti nástrojů na straně asistenta, případně kamery jako dodatečného šestého nástroje. Jedná se o novou koncepci stomatologické soupravy značky DIPLOMAT, která umožňuje vertikální pohyb křesla pomocí zdvihového mechanizmu, integrovaného v plivátkovém bloku. Křeslo poskytuje možnost nastavit přepínání poloh pro dva lékaře na osm programů. Pestrá škála barevného provedení stomatologické soupravy (keramická mísa, čalounění, určité komponenty soupravy) je k dispozici podle vzorkovníku.

- maximální komfort, ergonomie a technologie

Díky revolučním technologickým řešením mohou stomatologické soupravy Diplomat Adept DA370 (s horním vedením nástrojů) a DA380 (s dolním vedením nástrojů) nabídnout skutečně exkluzivní péči – při preventivním vyšetření nebo při náročném stomatologickém zákroku. Technologická úroveň, ergonomie a progresivní design stomatologických souprav Diplomat Adept DA370 / DA380 jsou zárukou nejvyšší kvality, která posouvá stomatologickou praxi o několik evolučních kroků vpřed.

Stolek lékaře DA370

Součástí vybavení soupravy jsou nejmodernější konstrukční řešení dostupná na dentálním trhu, jako například dotykový LCD displej, elektronická regulace chladicí vody nástrojů, anebo nastavení točivého momentu bezuhlíkových motorů. Všechny pracovní parametry nástrojů lze uložit do paměti v rámci deseti programů.

Stolek lékaře DA380

Pantografické rameno stolku lékaře zubních souprav DIPLOMAT nabízíme v standardní nebo zkrácené délce. Zabudovaná pneumatická brzda umožňuje pohodlné nastavení polohy stolku lékaře. Všechny funkce zubní soupravy jsou ovládány podsvíceným dotykovým displejem s intuitivním menu.

Pohled stomatologa

Křeslová část soupravy zabezpečuje dostatek volného místa pro nohy lékaře a umožňuje i tzv. třetí pohyb pro lepší nastavení polohy pacienta, což zlepšuje ergonomii práce lékaře i komfort pacienta.

Třetí pohyb křesla - „kolébka“

Díky tzv. třetímu pohybu křesla – „kolébce“ - je možné pacienta nastavit do polohy, která zabezpečuje optimální ergonomii práce stomatologa.

Xenos svítidlo

LED technologie představuje špičku v oblasti světelných zdrojů. Svítidlo Xenos nabízí ideální osvětlení pracovního prostoru v různých nastaveních intenzity světla. Ovládání svítidla je zabezpečeno pomocí dotykových displejů z panelu lékaře i asistenta, anebo nožním ovladačem.

DA 380 DA 370 nástroje  DA 380 nástroje  Xenos nožní ovladače

Pro případné dotazy k vlastnostem soupravy nebo ceny Vás prosíme o vyplnění a odeslání formuláře.

Položky označené * jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Prodej a servis. Od návrhu až po realizaci.
S Vámi již od roku 1996.
+420 493 620 160 festa@alesfesta.cz
Sortiment Menu

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

2013 © eStudio | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz