Diplomat Adept DA270 / DA280

DA 270Stacionární soupravy Diplomat Adept DA270 / DA280 zabezpečují vysoký komfort a maximální ergonomii práce s pacientem. Nový pohonný systém křesla umožňuje dostatek prostoru při práci s pacientem a jeho nastavení do požadované polohy. Ze strany asistenta je možné vybavit soupravu dalšími pěti nástroji, případně kamerou jako dodatečným nástrojem. Vysoký komfort zabezpečí i technologie jako elektropneumatické brzdění ramene stolku lékaře, či elektricky otočná plivátková mísa.

– dostaňte se k vašim pacientům blíže

Stomatologické soupravy Diplomat Adept DA270 (s horním vedením nástrojů) a DA280 (s dolním vedením nástrojů) jsou stacionární. Polohovatelné křeslo se pohybuje na plivátkovém bloku. Křeslová část je vybavena dvěma pohonnými jednotkami, které slouží na zvedání sedadla a sklápění opěradla zad. Pohyby křesla je možné ovládat z panelu lékaře, případně asistenta nebo nožním ovladačem. Zabudované ochranné prvky zvyšují bezpečnost lékaře i pacienta. Zubní soupravy DIPLOMAT mohou být vybaveny monitorem pro medicínské účely.

Stolek lékaře DA270

Pětinástrojový stolek lékaře nabízíme s dotykovou skleněnou nebo membránovou klávesnicí. Na speciální objednávku může být vybaven elektronickou regulací množství chladicí vody pro každý nástroj. Všechny pracovní parametry nástrojů je možné uložit do paměti v rámci osmi programů soupravy.

Stolek lékaře DA280

Stolek se spodním vedením hadic vybavený kvalitními švýcarskými nástroji značky Bien-Air. Skleněná dotyková klávesnice s kapacitním snímáním zabezpečuje příjemné a praktické ovládání bez nutnosti silného stlačení, přičemž ji lze přímo dezinfikovat. Pantografické rameno stolku lékaře zubních souprav DIPLOMAT může být zhotoveno v standardní nebo zkrácené délce.

Pohled stomatologa

Konstrukce souprav zabezpečuje dostatek volného místa pro nohy lékaře a tím i mimořádně snadný přístup lékaře k pacientovi.

DA 270 nástroje DA 280 nástroje Xenos nožní ovladače

Pro případné dotazy k vlastnostem soupravy nebo ceny Vás prosíme o vyplnění a odeslání formuláře.

Položky označené * jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Prodej a servis. Od návrhu až po realizaci.
S Vámi již od roku 1996.
+420 493 620 160 festa@alesfesta.cz
Sortiment Menu

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

2013 © eStudio | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz