Stern Weber S300

S300

EXKLUSIVNÍ SOUPRAVA S300

 

Vysoce spolehlivá digitální souprava nesená křeslem s možností osazení lékařského stolku až šesti volitelnými nástroji s horním nebo spodním vedením. Lékařský stolek je vybaven přehledným dotykovým displejem s komunikací v češtině. Jeho prostřednictvím lékař ovládá a nastavuje funkce soupravy a jednotlivých nástrojů. Vnitřní paměť soupravy zahrnuje 3 různé operatéry, a každému umožní individuální nastavení. Souprava je vybavena vnitřním počítačem s autodiagnostikou. Lékařský stolek je umístěn na samovyvažovacím rameni s pneumatickou brzdou. Světovým patentem je na soupravě instalovaná pneumatická opěrka hlavy ATLAXIS. Už v základním provedení je vybavena kompletní přípravou pro připojení nejrůznějších multimedií (senzor rvg, intraorální kamera nebo i vysokofrekvenční intraorální rentgen).

Základní konfigurace zubní soupravy se skládá z Stolku lékaře na kloubovém rameni s vertikálním pohybem 45cm a pneumatickou dotykovou brzdou. Odnímatelná a dezinfikovatelná silikonová podložka pod nástroji. Souprava je osazena až 6 nástroji ( šestý nástroj dle výběru kamera CU-2 nebo T-LED ). Každý jednotlivý nástroj je vybaven anti-retrakčním systémem ve vodních obvodech jednotky, automatickým chip air, nezávislým nastavováním vody pro spray, Chip air a Chip Water. Bezpečnostní systém umožňuje  aktivaci pouze prvního nástroje, který byl zvednut. Systém aretace biče bez zpětného tahu nástrojů ( s výjimkou stříkačky). TRAY stolek  z nerezavějící oceli, pro uložení dvou standardních kazet.

Ovládací panel lékaře s barevným "Smart Touch" displejem a foliovou klávesnicí (polo dotyková) nebo "Full Touch" (plně dotyková) umožňující programování křesla a nastavení jednotlivých nástrojů pro 3 různé uživatele podle vybavení soupravy. Máme možnost nastavit tří provozní módy pro mikromotor a to normální, endodoncii, chirurgii a implantologii. Pro ultrazvuk můžeme také nastavit tři provozní módy OZK (normální), endodoncii a paro. Jednoduché nastavení výkonu všech nástrojů a tlačítka „rychlé volby“ na ovládacím panelu lékaře.

S300 smart panelS300 full touchS300 full touch nástoj 01S300 full touch nástoj 02

Multifunkční nožní ovladač může být na přání bezdrátový. Nožním ovladačem se ovládá výkonu jednotlivých nástrojů, aktivace zpětného chodu motoru, aktivace Chip Air  a Chip Water, aktivace základních a pracovních poloh, zapnutí nebo vypnutí operačního světla a polohu křesla.

S300 nožní ovladač 01S300 nožní ovladač 02S300 nožní ovladač 03

Vodní jednotka nesena křeslem, vybavena keramickým plivátkem a držákem kelímku s možností otáčení o 160°. Jednoduše snímatelné  a dezinfikovatelné  napouštění kelímku a oplach plivátka. Systém ohřevu vody do pohárku.

Odsávací systém je tvořem dvěmi savkami a to malou a velkou s nezávislou funkcí jedné na druhé.

Asistenční stolek na dvojitém kloubovém rameni. Standardně nese malou a velkou savku a další nástroj dle výbavy.( stříkačka/kamera/T-LED) celkem až 5 poloh. Je vybaven klávesnicí k ovládání: zapnutí dezinfekčního systému BIOSTER (volitelný), By-pass systém nezávislého vodního napájení a dezinfekce (Sanaspray  volitelný), ON/OFF  operační lampy, Časované napouštění ohřívané vody do kelímku, časovaný oplach plivátka, paměť pro 12 uložených poloh pohybu křesla, aktivací základních poloh a nouzový program ( rychlý Trendelenburg).

Křeslo Stern 300 s elektromechanickým pohybem. Rozsah pohy je od 40 cm do 81 cm s nosností 190 kg. Synchronní pohyb opěrky zad a křesla při polohování pacienta. Do paměti křesla lze uložit 12 pracovních poloh a 3 provozní. Použité čelounění je bezešvé.

S300 spodníS300 Venus PlusS300 Venus Plus - L LedStern weber Opěrka hlavy se vzduchovou brzdou

 

Soubory ke stažení :

Návod k použití

Pro případné dotazy k vlastnostem soupravy nebo ceny Vás prosíme o vyplnění a odeslání formuláře.

Položky označené * jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Prodej a servis. Od návrhu až po realizaci.
S Vámi již od roku 1996.
493 620 160 festa@alesfesta.cz
Sortiment Menu

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

2013 © eStudio | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz