Stern Weber S200

Stern Weber S200Stomatologická souprava Stern Weber S200 je vysoce spolehlivá nesená souprava vyznačující se vynikající ergonomií.Tato řada stomatologických souprav Stern Weber poskytuje  mimořádnou hodnotu širokou dostupností high-tech příslušenství, které si můžete zvolit pro přizpůsobení ideálního pracovního nástroje k léčení vašich pacientů. Mimo možností ergonomického nastavení je k dispozici čtrnáct barevných provedení čalounění, výběr až pěti  hygienických systémů, dvou ovládacích panelů lékaře. Dále si můžete zvolit ze tří různých operačních světel a pěti nožních pedálů.
Výkon a spolehlivost jsou klíčovými rysy řady S200. Stomatologické soupravy S200 i přes poskytující vysokou kvalitu jsou cenově dostupné a vyhledávané zubními lékaři pro svou spolehlivost, výkon a precizní kvalitu.
V základním provedení tato řada stomatologických souprav je vybavena doktorským stolkem s moduly vzduchové turbíny, 3-F stříkací pistolí a bezuhlíkového mikromotoru i-XR3 (lze rozšířít až na 6 nástrojů). Ramena nástrojů jsou vyrobena z nylonu. Nástrojové hadice jsou dlouhé 900mm.  Rameno lékařského stolku je mechanicky bržděné, je však možnost objednat rameno s pneumatickou brzdou.
Operační světlo je řady Venus a pro lepší svítivost lze zaměnit za Venus Plus nebo Venus Plus LED.
Stomatologickou soupravu lze doplnit  o sofistikované hygienické systémy ( Bioster S;  A.C.V.S.; Sanaspray S; W.H.E; I.W.F.C.). Do vodní jednotku je možné umístit separátor s odlučovačem amalgámu a to Dürr nebo Metasys. Odnímatelné plivátko pacienta je skleněné nebo keramické a lze doplnit o automatické motorové otáčení.
Rameno stolku asistenta lze zvolit mezi jednoduchým a dvoukloubovým s výškovým nastavením.  Na ovládací panel assistenčního stolku lze umístít kromě odsávacích kanyl až 3 různé nástroje ( stříkací pistole, polymerační lampa nebo i.o. kamera). Lze také umístit odkládací stolek. Z asistenčního stolku lze ovládat základní funkce stomatologické soupravy jako je pohyb křesla, oplach plivátka, napouštění kelímku, zapnutí světla.
Křeslo pacienta se vyznačuje vysokou stabilitou a pevností díky použití slitiny hliníku. Nosnost křesla je až neuvěřitelných 190kg. Čalounění křesla je možno volit z široké škály barev s možností čalounění z paměťové pěny. Ptejte se na pneumatickou opěrku hlavy pacienta ATLAXIS (patent Stern Weber) pro jednodušší polohování hlavy pacienta.
Nožní ovládací pedál je možné zvolit ze tří variant, přičemž můžou být i v bezdrátovém provedení.

Nožní ovladač Stern WeberNožní ovladač Stern WeberNožní ovladač Stern Weber
Pro získání vyšší ergonomii a rychlejší léčbu pacienta je vám k dispozici možnost integrovoných systémů RTG a RVG. Pro kvalitnější komunikaci s pacientem při objasňování léčby je vhodný LCD monitor.

Stern Weber S200 spodní vedeníStern Weber S200 ovládací panelStern Weber S200 ovládací panelStern weber Opěrka hlavy se vzduchovou brzdouStern Weber Operační světlo Venus Plus LedStern Weber Operační světlo Venus PlusStern Weber Operační světlo Venus

 

Soubory ke stažení :

 Návod použití

Pro případné dotazy k vlastnostem soupravy nebo ceny Vás prosíme o vyplnění a odeslání formuláře.

Položky označené * jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Prodej a servis. Od návrhu až po realizaci.
S Vámi již od roku 1996.
493 620 160 festa@alesfesta.cz
Sortiment Menu

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

2013 © eStudio | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz