ESTETICA E70

E70Nová generace stomatologických souprav ESTETICA E70 je založena na revolučním principu neseného křesla. Toto jedinečné provedení křesla poskytuje překvapující prostor pro nohy pro Vás i Váš zubařský tým.

Názorné intuitivní ovládání

Všechny funkce ovládacího panelu jsou na dosah, kdykoliv a kdekoliv je potřebujete. K dispozici je také funkce paměti úkonů na straně lékaře, s možností zadání otáček a točivého momentu motoru pro speciální indikace a jejich flexibilní aplikaci. Stomatologická souprav KaVo ESTETICA E70 se nyní mnohem snadněji obsluhuje a to platí pro všechny klinické procedury.

Strana lékaře

Snadná a logická obsluha. Modulární, konfigurovatelné a rozšiřitelné Prostor pro 5 a volitelně pro 6 instrumentů. Mikromotor KL-703 s endodontickým řízením točivého momentu. Intraorální kamera ERGOcam 5 Nastavitelný obslužný stolek s držákem pro 2 standardní NORM tácky. Pneumatická brzda se snímačem (volitelné). USB rozhraní (volitelné).

Strana sestry

Všechny důležité prvky jsou dokonale ergonomicky uspořádány. Snadná obsluha pomocí tlačítek přímé volby. Přídavné instrumenty jsou zcela integrovány – například intraorální kamera. USB rozhraní (volitelné). Maximální flexibilita díky výškově nastavitelnému a otočnému ramenu.

Plivátkový blok

Po zvolení polohy pro vyplachování se plivátko před spuštěním funkce výplachu plivátka automaticky přisune směrem k pacientovi, což pacientovi zajišťuje maximální pohodlí při vyplachování úst. Jakmile se pacient vrátí do ošetřovací polohy, plivátko se automaticky, po ukončení vyplachování, přesune do původní polohy. K dispozici je skleněné nebo keramické provedení plivátka.

Nejdůležitější je správná poloha

Neomezujte se! K neomezenému pohybu přispívá inovativní nesené křeslo, které je součástí stomatologické soupravy KaVo ESTETICA E70. Nesené křeslo poskytuje maximální prostor pro nohy. Neomezeně polohovatelné křeslo od 350 mm do 900 mm pro pohodlnou práci v poloze, v sedě nebo ve stoje. Tichý pohon křesla s hladkým spuštěním a hladkým zastavením. Trendelenburgova poloha, měkká podložka a další. Vaše procedury budou plynulejší a mnohem ergonomičtější, zároveň Vám bude poskytnuto neustálé pohodlí bez kompromisů.

E70 vrchní nástrojeE70 spodníE70 spodní nástrojeE70 savkyE70 vrchní 5 nástrojůE70 pohyb křeslaLUX 540Estetica nožní ovladačE70 vrchní panelE70 spodní panel

Pro případné dotazy k vlastnostem soupravy nebo ceny Vás prosíme o vyplnění a odeslání formuláře.

Položky označené * jsou povinné.

Servis a prodej zdravotnické techniky
493 620 160 festa@alesfesta.cz

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

2013 © eStudio | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz